Makine Grubu

Nedschroef Machinery

NEDSCHROEF 50 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimi ile çok istasyonlu, soğuk ve sıcak metal şekillendirme makinelerinin lider tedarikçisidir. NEDSCHROEF Makine 1961 yılında kurulmuştur ve NEDSCHROEF Holding'in bir parçasıdır. NEDSCHROEF'un merkez ofisi Belçika Herentals'dadır.

ÜRÜNLERİ İNCELE

SASPI SA

60 yıllık deneyimiyle, dünya genelinde oluşturduğu müşteri ağına en yüksek kalite ve teknolojik yeniliklere sahip Düz Ovalama makineleri ve ikincil işlemlere yönelik makineler tedarik etmektedir.

Müşterilerimizin isteklerine yönelik proje odaklı tasarım ve üretimler yapılabilmekte ve profesyonel çözümler sunulmaktadır.

ÜRÜNLERİ İNCELE

San Shing Fastech Corp. (Makine Grubu)

1968'de "SAN SHING FASTECH CORP." Tayvan'a "Somun ve cıvata krallığı" adını kazandıran "Yüksek hızlı somun şekillendirme makinesi" nin geliştirilmesinde aynı sektördeki diğer şirketlerin önünde yer aldı. Yıllar içinde sürekli yenilik ve geliştirilmiş teknoloji ile San Shing artık dünya çapında onlarca teknoloji patentine sahiptir.

ÜRÜNLERİ İNCELE

Point Master Machinery

1998 yılında kurulmuş olan Point Master Machinery firması, Paslanmaz ve Karbon çeliğinden imal edilen Matkap Uçlu Vidalar için farklı modellerde makine üretimi yapmaktadır.


Point Master firmasının kendi patentli tasarımları sayesinde makine ve kalıp performansları artmaktadır.


 • Çift Kavramalı Kontrol Sistemi
 • Aktif Fren Kontrol Sistemi ile Uç Ezme Kalıplarının ömrü daha uzun olmaktadır.
 • ÜRÜNLERİ İNCELE

  Tramev Srl.

  TRAMEV, metal tel, tel halat ve tel türevi üreticilerine Elektro hidrolik tel kesme makasları ile Hidrolik Tel doğrultma ve bükme el aletleri tedarik etmektedir.

  ÜRÜNLERİ İNCELE

  Tecno Impianti Srl.

  Tecno Impianti Srl, 1979 yılında, metal teller için tel çekme makinelerinin yapımında 20 yıllık deneyime sahip olan Angelo Gnecchi tarafından kuruldu. Şirket, Lecco'nun endüstri sektörünün ağırlık bulunduğu Valgreghentino kasabasında kurulmuştur. Valgreghentina kasabası çelik tellerin işlendiği tel çekme sektörünün yaygın olduğu bir yerdir.

  ÜRÜNLERİ İNCELE

  Hongli Metal Forming Technology Co.

  Shanghai Hongli Metal Forming Teknoloji firması 2019 yılında kurulmuştur. Sıcak ve Soğuk dövme parça imalatı yapan firmalar için makine ve makine parçaları tedarik etmektedir.

  Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, farklı firmalardan tedarik edilen makine ve ekipmanların birbiriyle entegrasyonu sağlanarak, Dik Pres uygulamalı Sıcak Somun ve Parça Dövme hatları da tedarik edilmektedir.

  ÜRÜNLERİ İNCELE